top of page
©jensnordstrom_20A0273.jpg

Medarbetare

LENA1D.jpg

Lena Friblick

Grundare och verksamhetsledare för Xenofilia och Stiftelsen Botildenborg
lena.friblick@botildenborg.se
0709 – 85 06 65

P1055433-529x705.jpg

Jamal Morad

Samordnare Växtplats Botildenborg
jamal.morad@botildenborg.se

073-5038086

P1100803.JPG

Olha Lundgren

Samordnare Care For Ukraine

olha.lundgren@botildenborg.se
 

Botildenborg-Anton-Castenberg.jpg

Anton Castenberg

lotta_sundelin.JPG

Lotta Sundelin

Ansvarig ekonomi och projektredovisning
lotta.sundelin@botildenborg.se
0763 – 04 30 92

Cornelia-liten-1.png

Cornelia Altgård

Odlingsledare sociala trädgården
cornelia.altgard@botildenborg.se

 

Fadi.tegel.jpg

Fadi Kalkoush

P1100556.JPG

Tagrid Maguan Moussa

P1100552.JPG

Mimmi Olsson

Ansvarig möten och event
mimmi.olsson@botildenborg.se
070-4859800
 

20.jpg

Saba Nazarian

Farm Director
saba.nazarian@botildenborg.se
0707 – 83 49 00

P1055407-529x705.jpg

Malin Lang

Projektledare Växtplats Botildenborg (föräldraledig)
malin.lang@botildenborg.se

bottom of page